نمایندگی شال و روسری تکاب شال مد

آدرس: آذربایجان‌غربی، تکاب، یادبود، خیابان انقلاب، پاساژ کسری، طبقه همکف، پلاک ۱۸، فروشگاه شال مد

ساعات فعالیت شعبه:

 9:00 الی 13:00
15:00 الی 21:00

شماره‌های تماس:

نماینده تکاب

نمایندگی تکاب شال مد با مدیریت جناب آقای حیدر یزدان پور در سال 1401 به مجموعه شال مد اضافه شد. از همین امروز به این شعبه در پاساژکسری مراجعه کنید وجدیدترین محصولات شالمد رو با 6 ماه گارانتی خریداری نمایید.

خرید شال و روسری در تکاب

خرید شال و روسری در تکاب یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی برای سهولت خرید بانوان توسط برند شال مد افتتاح شد. استان آذربایجان غربی در شمال غرب ایران واقع شده است و مرکزت این استان، شهر ارومیه می باشد. تنها استانی که هم مرز با کشور ترکیه است، آذربایجان غربی می باشد. مردم این استان اغلب ترک زبان می باشند اما کردی در بین آن ها مخصوصا در منطقه مکریان و زبان ارمنی نیز در این استان رایج می باشد. طبق سرشماری در سال 1395 جمعیت این استان ۱۳۹۵، ۳٬۲۶۵٬۲۱۹ نفر است که نیمی از آن را بانوان تشکیل داده اند. در سال 1385 شهرستان تکاب سرشماری شد که طبق آن ۸۱٬۳۹۵ نفر که از این تعداد ۴۰٬۱۶۱ نفر آنان آقا و ۴۱٬۲۳۴ نفر آنان خانم ها بوده‌اند یعنی نیم بیشتر این جمعیت را بانوان تشکیل داده اند و از آنجایی که ما در کشوری اسلامی زندگی می کنیم خانم ها برای داشتن حجاب باید از شال و روسری استفاده کنند به همین دلیل خرید شال و روسری در تکاب توسط بانوان امری ضروری محسوب می شود.

همه چیز در مورد شهرستان تکاب

اکثر مردم در این شهرستان به زبان ترکی آذربایجانی و کردی سورانی صحبت می کنند. در این شهرستان زمستان های بسیار سرد و پر برف و تابستان های معتدل و خشک را خواهیم دید به همین دلیل است که بانوان به خرید شال و روسری در تکاب در تمامی فصل ها نیاز دارند و برای شروع فصل زمستان به دنبال خرید شال زمستانه و پاییزه و یا روسری پاییزه گرم هستند و در فصل های گرم سال خرید روسری و شال نخی بسیار خنک برای آن ها بسیار ضروری بوده است.

اقتصاد این شهرستان بر پایه کشاورزی و دامداری بوده و در بخش معدن، این شهرستان یکی از بزرگترین تولیدی طلای ایران می باشد. جاذبه های گردشگری در این شهر بسیار است که سالانه گردشگران بسیاری را جذب می کند و یکی از دلایلی که باعث شد تا شال مد تصمیم بگیرد شعبه ای را در این شهر افتتاح کند همین موضوع، جذب بالای گردشکران بود. زمانی که بانوان برای دیدن مکان های تاریخی و جاذبه های گردشکری پا به این شهرستان می گذارند تمایل پیدا می کنند تا خرید کردن را در این شهرستان زیبا تجربه کنند و چه چیزی بهتر از خرید شال و روسری در تکاب شعبه شال مد، چرا که هم قیمت های آن بسیار مناسب بوده و هم تنوع بالا و کیفیتی بی نظیر را دارا می باشد و این موضوع باعث جذب بانوان به خرید شال و روسری در تکاب می شود.

تخت سلیمان، آتشکده آذرگشسب، زندان سلیمان، کوه بلقیس، مسجد جامع تکاب و … جاذبه های بسیار دیدنی در این شهرستان می باشند. تخت سلیمان و آتشکده به عنوان چهارمین اثر باستانی در میراث یونسکو ثبت شده اند و جز یکی از پر افتخار ترین دستاوردهای ایرانی ها محسوب می شوند.

خرید شال و روسری در تکاب نمایندگی رسمی برند شال مد

سالانه ارسالی های زیادی از فروشگاه اینترنتی شال مد به سمت آذربایجان غربی و شهرستان تکاب داشته ایم و بانوان برای خرید شال و روسری برند شال مد را انتخاب می کردند که دلایل بسیاری نیز برایشان داشت و یکی از مهمترین آن ها کیفیت بالا و قیمتی مناسب بود اما با ارسال شال و روسری زمان، کمی طولانی بود چرا که باید محصولات برای بانوان عزیز به صورت پست ارسال می شد به همین دلیل ما تصمیم گرفیتم تا کار را برای بانوان محترم آسان کنیم به همین دلیل شعبه ای در این شهرستان زیبا افتتاح کرده ایم تا بانوان بتوانند به راحتی خرید خود را انجام دهند و برخی از خانم هایی که تمایل دارند آن چه که میخرند را لمس کنند و یا بر روی سر خود تست و امتحان کنند می توانند به راحتی و با خیالی آسوده به این شعبه مراجعه نمایند. تنوع در این فروشگاه به حدی بالا می باشد که شما می توانید هر آن چه نیار دارید مانند، شال مجلسی، شال ساده، روسری طرح دار، روسری نخی، روسری مجلسی و… را به راحتی و با تنوع بالا در طرح و مدل، انتخاب و خریداری کنید. در نظر داشته باشید که هر آنچه توسط شما خریداری می شود با گارانتی شال مد می باشد و ضمانت بی قید و شرط 6 ماه‌ی ما را به همراه دارد.

خرید شال و روسری در تکاب

نمایندگی تکاب شال مد با مدیریت جناب آقای حیدر یزدان پور در سال 1401 به مجموعه شال مد اضافه شد. از همین امروز به این شعبه در پاساژ کسری مراجعه کنید و جدیدترین محصولات شالمد رو با 6 ماه گارانتی خریداری نمایید. برای خریدی بهتر می توانید با آقای یزدان پور و فروشندگان محترم در این فروشگاه مشورت بگیرید تا آن ها به طور کامل شما را برای خریدی لذت بخش و هوشمندانه راهنمایی نمایند تا بتوانید بهترین محصول را با کیفیتی بالا به دست آوردید.

آدرس نمایندگی شال مد در تکاب 

آذربایجان‌غربی، تکاب، یادبود، خیابان انقلاب، پاساژ کسری، طبقه همکف، پلاک ۱۸، فروشگاه شال مد

ساعات فعالیت شعبه:

9:00 الی 13:00
15:00 الی 21:00

شماره‌های تماس:

09145583476