نمایندگی شال و روسری سقز

آدرس: سقز، بلوار شهید بهشتی، مجتمع تجاری کرد مال، پلاک 8B، فروشگاه شال مد

ساعات فعالیت شعبه:

10 صبح الی 12 شب

شماره‌های تماس:

نمایندگی سقز شال مد با مدیریت جناب آقای خالد امین پور در سال 1401 به مجموعه شال مد اضافه شد. از همین امروز به این شعبه در کرد مال مراجعه کنید وجدیدترین محصولات شال مد رو با 6 ماه گارانتی خریداری نمایید.

خرید شال و روسری در سقز

برند شال مد اقدام به اعطای نمایندگی در شهر سقز کرده تا افرادی که علاقه مند به خرید شال در سقز را دارند، بتوانند به راحتی اقدام کنند. خرید شال و خرید روسری با در نظر گرفتن تمام نکات مهم و مرتبط با استایل باعث زیباتر شده ظاهر بانوان می شود. استفاده از شال فقط مخصوص کشورهای اسلامی نیست و در سراسر جهان از این اکسسوار مهم به شکل های مختلف استفاده می کنند. هیچ اکسسواری به اندازه شال یا روسری در تکمیل استایل های بانوان تأثیرگذار نیست. همین امر نیز باعث گسترش طرح، مدل و رنگ این محصول شده است. برند شال مد به عنوان یکی از مراکز فعال در فروش انواع طرح های شال و روسری در کشور فعالیت دارد. اعطای نمایندگی این شرکت به افراد مختلف در سراسر کشور روز به روز در حال گسترش است. یکی از نمایندگی های جدید شال مد در سال 1401، شعبه سقز بوده است.

تنوع بالای انواع شال در نمایندگی سقز

برای خرید شال در سقز می توان از فروشگاه ها و مراکز زیادی که در بازار این شهر قرار دارند استفاده کرد. هر کدام از این مراکز نیز علاوه بر خرید حضوری، امکان خرید اینترنتی را نیز برای خریداران خود فراهم کرده اند. یکی از مراکز تازه افتتاح شده که می توان برای خرید جدیدترین شال های بازار از آن استفاده کرد، نمایندگی شال مد است. این فروشگاه در مرکز خرید کرد مال واقع در بلوار شهید بهشتی سقز قرار دارد.

انواع شال هایی که توسط این نمایندگی به فروش می رسند از جدیدترین طرح و رنگ ها می باشند و برای خرید انواع شال طرح دار می توانید به راحتی اقدام کنید. تنوع طرح و رنگ بالا در شرکت شال مد باعث می شود تا بتوان دامنه وسیعی از سلیقه ها را پوشش داد. شال هایی که توسط نمایندگی سقز نیز به فروش می رسند از جدیدترین طرح و مدل ها انتخاب شده اند و بانوان با سنین مختلف می توانند محصول مورد پسند خود را در بین تنوع بالای این فروشگاه پیدا کنند. با توجه به تغییرات آب و هوایی در شهر سقز و اطراف آن، می توان شال هایی با جنس پارچه نازک و کلفت را از این نمایندگی خریداری کرد.

راه‌ های خرید شال در سقز

برای خرید شال در سقز محدود به خرید حضوری از فروشگاه نیستید بلکه پیج اینستاگرامی امکان خرید اینترنتی را برای خریداران فراهم کرده است. تمام نمایندگی های برند شال مد در شهر های مختلف همزمان با افتتاح فروشگاه خود، پیج اینستاگرام را نیز راه اندازی می کنند. امروزه با توجه به فعالیت و حضور بالای افراد در فضای مجازی، طرفداران خرید اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. این شرایط باعث شده است تا شرکت شال مد همزمان با اعطای نمایندگی حضوری محصولات خود، برای راه اندازی پیج اینستاگرامی این مراکز نیز وارد عمل شود.

شرایط خرید شال از نمایندگی شال مد در سقز نیز که به صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر است باعث ایجاد شرایطی راحت در خرید برای کاربران شده است. با دنبال کردن صفحه اینستاگرام شعبه سقز می توانید از آخرین تغییرات و اطلاعات فروش این نمایندگی مطلع باشید. اطلاعات مربوط به ارسال و مراحل خرید محصولات به صورت اینترنتی نیز در پیج اینستاگرام این شعبه داده می شود.

تخفیفات و فروش های ویژه نمایندگی شال مد

برای خرید شال در سقز از نمایندگی شال مد می توانید از ساعت 10 صبح تا 12 شب به صورت حضوری و در تمام ساعات شبانه روز نیز به صورت اینترنتی اقدام کنید. یکی از بهترین مواقعی که حجم خرید مراکز عرضه شال بیشتر می شود، هنگام تخفیفات فصلی و فروش های ویژه است. نمایندگی شال مد در سقز نیز از این شرایط و موقعیت‌ها برای جلب رضایت مشتریان خود و بالا بردن حجم فروش خود استفاده می‌کند. در پایان تمام فصل ها می توان از تخفیفات نمونه محصولات این برند در خریدهای خود استفاده کرد. ابتدای فصل ها نیز انواع طرح و رنگ های جدید شال با بهترین کیفیت ها و قیمت های رقابتی مناسب عرضه می شوند.

بهترین راه برای اطلاع از قیمت ها، تخفیفات و فروش های ویژه انواع شال در نمایندگی شال مد سقز، پیج اینستاگرام این مرکز است. البته از طریق سایت اصلی برند شال مد نیز اطلاعات مربوط به فروش های ویژه و تخفیفات اطلاع رسانی می شود. ابتدا و انتهای هر فصل با تغییرات آب و هوایی می توان بهترین شال و روسری ها را از شعبه سقز شال مد خریداری کرد. در تمام طول سال نیز شرایط فروش های ویژه باعث ایجاد دامنه وسیعی از خریداران و طرفداران این برند شده است.

رنج قیمتی محصولات شال و روسری شال مد در شهر سقز

یکی از موارد و فاکتورهای مهمی که در هنگام خرید شال در سقز با آن روبرو می شوید، قیمت های مناسب محصولات متناسب با طرح و الیاف آنها است. تمام بانوان هنگام خرید شال یا روسری ترجیح می دهند که محصولات آنها از جدیدترین نمونه های بازار باشند. شال مد با توجه به این نیاز کاربران همیشه از طرح و مدل های به روزی در عرضه محصولات خود استفاده کرده است. متناسب با این شرایط نیز قیمت عرضه محصولات بسیار مناسب است.

یکی از مواردی که در قیمت خرید شال تأثیرگذار است، جنس و الیافی است که در این محصولات به کار رفته است. الیاف به کار رفته در انواع شال ها شامل مواد طبیعی، مصنوعی و یا ترکیبی از این دو هستند. متناسب با الیاف به کار رفته در محصول نیز قیمت عرضه آنها متفاوت می باشد. از لحاظ جنس الیاف نیز اگر بخواهیم شال های عرضه شده توسط این برند را دسته بندی کنیم شامل نمونه های شال مجلسی ابریشمی، شال ساده و نخی، حریر، ساتن، پشمی و بافت هستند. هر کدام از این نمونه ها مناسب موقعیت و فصل های خاصی بوده و می توان در شرایط گوناگون از آنها استفاده کرد.

در هنگام خرید شال در سقز نیز تنوع بالایی از انواع جنس و نوع پارچه را می توان مشاهده کرد. هر کدام از این محصولات دارای ویژگی های مخصوص به خود بوده و می توان در فصل های خاص یا تمام طول سال آن را استفاده کرد. نمونه شال های نخی مخصوص آب و هواهای گرم است و نمونه های پشمی و بافت نیز برای نیمه دوم سال و در هوای سرد به کار می روند. شال مد با در نظر گرفتن تمام این شرایط اقدام به عرضه شال های متنوع کرده است.