مشاوره و آموزش فرانچایز و اعطای نمایندگی برند شما

بوتیک ها و فروشگاه های و تولیدی و کارخانجات پوشاک مردانه، زنانه و بچه گانه و شرکت های نساجی

برند های ما

فرانچایز چیست؟

چرا باید فرانچایز کنید ؟

غایت و ددلاین و هدف تمامی کسب و کار ها فرانچایز و اعطای نمایندگی و حق استفاده از برند شماست. آمارها نشون میده شما تو هر کسب و کاری که باشید با یک کارخونه، با یک مغازه، با یک شرکت نهایتا میتونید به 1 تا 5 درصد مشتریای هدف بازار خود محصول یا خدماتتون رو بفروشید.

 

ولی با فرانچایز، میتونید حداقل به 90 درصد مشتریان احتمالی خودتون دسترسی داشته باشید  و محصول و خدماتتون رو عرضه کنید و تا 70 هزار درصد فروش خودتون رو افزایش بدید.

برای مثال فرض کنید یک بوتیک یا فروشگاه لباس دارید که فروش روزانتون 5 میلیون تومان هستش. شما با تبلیغات خیلی حرفه ای و با صرف مبلغ خیلی زیاد نهایت بتونید فروش بوتیک لباستون رو به روزی 20 میلیون تومن برسونید. ولی فروشتون دیگه از این بیشتر نخواهد شد و اصلا مغازتون گنجایش و ظرفیت مشتری بیشتر رو نداره. حالا فرض کنید دقیقا مشابه همون بوتیک رو در 20 تا شهر دیگه هم دارید که اگر هر شعبتون روزی 20 میلیون تومان فروش داشته باشه، فروش روزانه کسب و کار و برندتون روزانه 400 میلیون تومان خواهد.

همچنین خبر خوب اینه که مدیریت شعبتون خیلی هم کار سختی نیستش. به دلیل اینکه اجناس همون اجناس هستند، نوع فروش و بیزینس مدل فروشگاهاتون یکسان هستش. قیمت ها و جشنواره هاتون یکسان هستش و تمامی المان ها در تمامی شعبتون یکی هستش. یعنی دقیقا همون کاری که شعبه اصلیتون انجام میده، ما بقیه شعبتون هم دقیقا همون کار رو انجام میدن. این یعنی شما برای یک بوتیک برنامه ریزی و فعالیت میکنید ولی بازخورد و درآمد 20 تا بوتیک رو دارید.

فرانچایز

چرا فرانچایز با ما؟

این روز ها به واسطه فضای مجازی همه تبدیل به مشاور و متخصص کسب و کار شدن. و به دروغ و کذب و صرفا با شوآف و تعداد فالور پروزه هایی رو میگیرند که هیچگونه تخصصی در آن ندارند و صرفا با مطالعه چند کتاب و فیلم آموزشی و استفاده از کلمات انگلیسی و… حرف های سنگین ولی بدون محتوا میزنند. و خودشون هیچ کسب و کار موفقی تا به امروز نداشته اند و ندارند.

ولی ما بزرگترین کارخانه تولیدی پوشاک تریکو به نام تن جامه را داریم و سالیانه حداقل 700 هزار عدد لباس تولید میکنیم.

بزرگترین تولید کننده و تامین کننده شرکت فخر ایران و 650 تا از فروشگاه های اتکا هستیم.

موسس و صاحب امتیاز بزرگترین مجموعه آموزشی پوشاک ایران به نام آکادمی پارس با دو شعبه در تهران و کرج جناب محمد مهدی پدرام هستند. و سالیانه حدود 2500 دانشجو فارغ التحصیل در زمینه طراحی لباس و الگوسازی داریم.

ما بزرگترین تولید کننده و تامین کننده شال و ایران هستیم و رکورد سریع ترین فرانچایز و اعطای نمایندگی را داریم و فقط در 7 ماه توانسته ایم که در 20 شهر شعب شال مد را تاسیس و افتتاح کنیم.

حرفه ای ترین محتوای مربوط به آموزش های کسب و کار، سیستم سازی و مدیریت و… به نام آموزش به آموزشگاه متعلق به مجموعه ما می باشد. که پیشنهاد میکنیم حتما از آموزش های سایت و پیج ما استفاده بفرمایید.

تیم و مجموعه ما یک کارآفرینی بزرگه و حدود 150 نفر پرسنل مستقیم و حدود 300 نفر به صورت پیمانکاری در کسب و کار های ما مشغول به کار می باشد و کاملا در استخدام، حقوق، بیمه، خرید، تامین، تولید، بازاریابی و فروش و برندینگ و… متخصص هستیم.

خدمات ما برای برند شما

طراحی دکوراسیون شعب

مدیریت تبلیغات

طراحی بسته بندی

مدیریت حسابداری

جذب و آموزش منابع انسانی

طراحی سایت

تولید محتوا

تبلیغات 360 درجه

مشاوره و آموزش و فرانچایز چه کسب و کارهایی را قبول میکنیم ؟

  • افراد و کسب و کارهایی که حداقل 5 نفر پرسنل دارند
  • افراد و کسب و کارهایی که سرمایه در گردش محصولاتشون حداقل 500 ملیون تومان می باشد.
  • افراد و کسب و کارهایی که با مفاهیم اصلی بیزینس و تجارت آشنا باشن.
  • افراد و کسب و کارهایی که با مفاهیم حقوق و دستمزد و قوانین اداره کار آشنا باشند.
  • افراد و کسب و کارهایی که حداقل یک سال رزومه اجرایی داشته باشند.
  • افراد و کسب و کارهایی که در مصاحبه حضوری مورد قبول باشند.

بعد از طراحی و اجرای دکور و جمع بندی و به قطعیت رسیدن دکور کسب و کارتون، دقیقا همین دکور با تمامی جزئیات والمان ها باید تو تمامی شعبتون رعایت و اجرا بشه. دکور شامل سقف، دیوارها و کف فروشگاهتون، دکور شامل نور پردازی، بنرها و پوستر های گرافیکیتون، میز و صندلی ها و هر چیزی که داخل کسب و کارتونه. ما تو مجموعمون میتونیم در انتخاب دکور بهترین مشاور متخصصتون باشیم.

بسته بندی یکی از مهمترین المان های بصری یک کسب و کاره و حتی به غیر از بسته بندی برای ارائه محصول خریداری شده به مشتری هم میشه متمایز بود و روی   cx (custumer experience) یاهمون خلق تجربه برای مشتری هم متمرکز شد. ما تو مجموعمون میتونیم بهترین طراح و ایده پرداز بسته بندی و نوع ارائه محصول برند شما باشیم.

حسابداری 80 درصد یک بیزینسه وهر چقدر از اهمیت حسابداری خدمتتون بگم باز هم کمه. یه حسابداری ضعیف به راحتی میتونه شمارو ورشکست کنه و یه حسابداری قوی میتونه سرعت توسعه و پیشرفتتون رو تا 5 برابر افزایش بده. همچنین شما به عنوان موسس برند باید از فروش روزانه و ماهیانه تمامی شعب، موجودی فروشگاه ها، هزینه تبلیغات و… کاملا مطلع باشید تا با این دیتا بتونید تصمیم های راهبردی خوبی برای آینده کسب و کارتون داشته باشید.

 قوانین امور مالیاتی که که از سال 99 تو کشورمون خیلی دقیق تر و جدی تر داره پیاده میشه و از  چک صیاد گرفته تا حساسیت ها رو دستگاه های پوز و جا یه جایی های بین بانکی مبالغ و… این موضوع کاملا مشخصه. ما تو مجموعمون میتونیم بهترین مشاوره حقوقی برند شما باشیم.

شما به عنوان کسب و کاری که قصد فرانچایز و اعطای نمایندگی داره 2 گروه تبلیغات و بازاریابی دارید. گروه اول تبلیغات و بازاریابی برای جذب و اعطای نمایندگی های بیشتر در کشور، یعنی اینکه با تبلیغات و بازاریابی متقاضیان احتمالی دریافت نمایندگی رو با خودتون آشنا کنید و در تماس تلفنی و جلسات حضوری این آشنایی رو به قرارداد تبدیل کنید و به تعداد شعب خودتون اضافه کنید. گروه دوم برای تبلیغات و بازاریابی با هدف آشنایی یوزر، کاستومر، مشتری و مصرف کننده هستش. یعنی مشتریان و مصرف کنندگان محصول یا خدمت خودتون رو با شعب و برند خودتون آشنا کنید. یعنی شما به عنوان صاحب فرانچایز و برند دو تا وظیفه اصلی دارید. اول : بیشتر کردن شعب و فروشگاه های خودتون . دوم : توسعه و بالا بردن فروش شعبتون. ما تو مجموعمون میتونیم بهترین مشاور و مجری تبلیغات و بازاریابی شما باشیم و سرعت رشد و برندینگتون رو چندین برابر کنیم.

نیروی انسانی مهمترین قسمت یک کسب و کاره. نیروی انسانی میتونه کسب و کار شمارو ضعیف و باعث بی اعتباری کسب و کار شما بشه. نیروی انسانی میتونه باعث در جا زدن و عدم پیشرفت شما بشه. نیروی انسانی میتونه باعث رشد و برندینگ کسب و کار شما بشه. اینجا میخوام یک توصیه مهم هم داشته باشم. اگر یک صندلی یا پوزیشن شغلی تو کسب و کارتون خالی باشه و شما و بقیه همکارانتون تو فشار بیشتر کار کنید خیلی بهتر از اینه که نیروی انسانی اشتباه استخدام کنید . این اشتباه جدا از پیش نرفتن یا درست پیش نرفتن، شمارو درگیر اداره کار و مسائل اینچنینی هم میکنه. ما تو مجموعمون 0 تا 100 مراحل یک استخدام حرفه ای، از نوع آگهی استخدام، نشر آگهی استخدام، مراحل مصاحبه، توافق حقوق و… کامل بهتون آموزش میدیم.

موارد دیگه هم تو فرانچایز باید رعایت بشه که پروزه اعطای نمایندگی شما با سرعت زیاد و اصولی انجام بشه و با شکست روبرو نشید. و اگر مایل به فرانچایز کسب و کارخودتون هستید میتونید فرم انتهای همین صفحرو تکمیل کنید تا کارشناسای ما با شما تماس بگیریند همچنین میتونید با شماره زیر تماس بگیرید.

مسیر فرنچایز و اعطای نمایندگی یک مسیر به شدت جذابه که برای شما و کسب و کارتون پول و نقدینگی، اعتبار و شهرت میاره. پیشنهاد میکنم فیلم the founder  معادل فارسیش فیلم بنیان گذار حتما ببینید که معنی واقعی فرانچایز و فرانچایزر رو متوجه بشید. این فیلم داستان اعطای نمایندگی های مک دونالد هستش.

داشتن سایت برای تمامی کسب و کارها از واجب ترین اموره. یک کسب و کاری که سایت نداشته باشه یعنی تو فضای دیجیتال حضور نداره و اصلا از بازخورد تبلیغات آنلاین نمیتونه استفاده کنه. تبلیغات آنلاین 70 درصد از سهم فروش و برندینگ رو به خودش اختصاص میده. سایت جدا از اعتبار و برندینگ ویترین شبانه روزی کسب و کار شما هستش که مشتریان کسب و کار شما در هرجا و هر ساعت شبانه روز میتونند بهش مراجعه کنند. سایت خیلی خوبه و تو این موضوع شکی نیستش ولی اگر درست و اصولی و با برنامه ریزی دقیق طراحی و اجرا نشه به راحتی زمان و منابع مالیتون رو هدر میده و حیف میکنه. ما تو مجموعمون 0 تا 100 طراحی سایتتون رو براتون انجام میدیم و بدون کوچکترین درگیری ذهنی و اتلاف پولی میتونید بهترین سایت رو برای برند خودتون داشته باشید.

Content is King.، محتوا پادشاست . بیس و اساس بیزینس های حرفه ای دنبا این جملست. شما باید از محصولاتتون عکاسی حرفه ای و اصولی کنید و محتوای عکسی تولید کنید. شما باید از محصولاتتون ویدئو های جذاب بگیرید و محتوای ویدئویی داشته باشید. شما باید درباره محصولاتتون و کارهایی ک هانجام میدید، بنویسید و محتوای متنی تولید کنید. و تمامی محتواهایی که تولید میکنید رو داخل، سایت پیج اینستاگرام، و تو سایت ها و سوشال های دیگه نشر بدید و وایرال کنید. تا مشتریان احتمالی بیشتری با برند و محصولات شما آشنا بشن. ما تو مجموعمون 0 تا 100 تولید محتوای شمارو انجام میدیم و بهتون آموزش میدیم.

هر کسب و کاری برای فروش بیشتر، رسیدن به اهداف، نقدینگی بیشتر، برندینگ و اعتبار و ادامه حیات و… موظف و ملزم به اجرای تبلیغات 360 درجست. تبلیغات دو دسته آنلاین و آفلاینه. آفلاین : پیامک مارکتینگ، بیلبورد و تبلیغات چاپی و تبلیغات آنلاین هم شامل تبلیغات کلیکیو بنری، تبلیغات نیتیو یا همسان، ریپورتاژ های خبری، ادورز، تبلیغات ریتارگت، پوش نوتیفیکیشن و… هستش. که باید با سناریو درست، طراحی خوب و برنامه ریزی علمی نشر داده بشه. ما تو مجموعمون 0 تا 100 تبلیغات اصولی رو میتونیم بهتون آموزش بدیم و برای کسب و کارتون پیاده سازی کنیم.

:  Content is King.، محتوا پادشاست . بیس و اساس بیزینس های حرفه ای دنبا این جملست. شما باید از محصولاتتون عکاسی حرفه ای و اصولی کنید و محتوای عکسی تولید کنید. شما باید از محصولاتتون ویدئو های جذاب بگیرید و محتوای ویدئویی داشته باشید. شما باید درباره محصولاتتون و کارهایی ک هانجام میدید، بنویسید و محتوای متنی تولید کنید. و تمامی محتواهایی که تولید میکنید رو داخل، سایت پیج اینستاگرام، و تو سایت ها و سوشال های دیگه نشر بدید و وایرال کنید. تا مشتریان احتمالی بیشتری با برند و محصولات شما آشنا بشن. ما تو مجموعمون 0 تا 100 تولید محتوای شمارو انجام میدیم و بهتون آموزش میدیم.

ما صرفا مشاور نیستیم و صاحب چندین کسب و کار بزرگ و سود ده و به نام هستیم

چه افراد یا کسب و کارهایی فرم زیر را تکمیل کنند ؟

افراد و کسب و کارهایی که میخواهند برند خود را فرانچایز و اعطای نمایندگی کنند.

افراد و کسب و کارهایی که میخواهند کسب و کار خود را رشد و ارتقا دهند.

افراد و کسب و کارهایی که میخواهند تبلیغات و بازاریابی حرفه ای انجام دهند

افرادی و کسب و کارهایی که در هر زمینه ای از کسب و کار خود ضعف و چالش دارند

فرم درخواست فرنچایز برند شما

خانه
0 محصول سبد خرید