9343

طراحی و اجرای کارهای خاص و شخصی

حتما برای شما هم پیش اومده که گاهی شال یا روسری های کاملا خاص و متفاوتی رو روی سر برخی افراد مثلا سلبریتی ها یا مدل های شیک پوش ببینید و ازشون خوشتون بیاد ولی هرگز نتونید اون شال یا روسری یا حتی مدل و طرحی شبیه به اون رو در فروشگاه های شال و روسری فروشی ها پیدا کنید.

فروشگاه اینترنتی شال مد این امکان رو فراهم کرده تا شما عزیزان به راحتی و بدون محدودیت بتونید طرح یا مدل شال و روسری دلخواهتون رو به ما سفارش بدید تا دوستان ما در خط تولید و طراحی، درست همان چیزی که در ذهن شما بوده رو در مدت زمانی بسیار کوتاه با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار بدهند.

شال مد آماده ی همکاری با اون دسته از همراهان عزیزی که دوست دارند شال هایی با عکس یا مدل های خاص و یا حتی تمایل دارند طرح های اختصاصی خودشون رو داشته باشند، میباشد و آمادگی خودش رو برای همکاری با شما دوستان در چاپ و دوخت این شال و روسری ها به صورت تک و عمده اعلام میدارد. فقط کافیست ایده، طرح یا مدل مد نظرتون رو سفارش بدید تا طراحان خبره و توانمد ما بهترین و با کیفیت ترین کارها رو به شما ارائه بدهند.

قبول سفارش به صورت عمده و تعداد بالا تخفیف ویژه ای در قیمت طراحی، دوخت، چاپ و تولیدِ شال و روسری های درخواستی شما را به همراه خواهد داشت.