نمایندگی شال و روسری بیرم فارس

آدرس: استان فارس، بیرم، خیابان توحید، میدان شورا، فروشگاه شال مد

ساعت کاری  فروشگاه:

صبح ۸ الی ۱۳
عصر ۱۷ الی ۲۱:۳۰

شماره‌های تماس:

بیرم فارس

نمایندگی بیرم شال مد با مدیریت محمود محمد صفری در سال 1400 به مجموعه شال مد اضافه شد. از همین امروز به این شعبه در بیرم فارس مراجعه کنید وجدیدترین محصولات شالمد رو با 6 ماه گارانتی خریداری نمایید.

بیرم1

خرید شال و روسری بیرم فارس

 

یکی از مراکز خرید شال و روسری در بیرم فارس، نمایندگی شال مد است که انواع محصولات با رنگ بندی های کامل محصولی را عرضه می کند. خرید شال و روسری در هر کدام از دوره های سال تحت تاثیر شرایط آب و هوایی، تغییرات دنیای مد و رنگ محبوب سال اولویت های مخصوص به خود را دارد. مراکزی که در زمینه فروش و عرضه این محصول فعالیت دارند باید بتوانند این اولویت ها و معیارها را در هر دوره‌ای تشخیص دهند. برند شال مد به عنوان یکی از فروشنده های فعال و به روز در زمینه شال و روسری در بازار داخلی است. بانوان در هر فصلی می توانند جدیدترین نمونه های شال و روسری را از نمایندگی ها و شعبه های آن به راحتی خریداری کنند. یکی از نمایندگی های فعال شال مد در کشور، شعبه بیرم فارس است که آماده عرضه جدیدترین نمونه های شال و روسری به بانوان در شهر بیرم و اطراف آن است.

تنوع انواع شال و روسری در نمایندگی بیرم

یکی از موارد مهمی که در هنگام خرید شال و روسری در بیرم فارس با آن روبرو خواهید شد، تنوع بالای محصولات است. برند شال مد در حالت کلی تنوع بسیار بالایی در محصولات خود دارد. این تنوع بالای 500 مدل طرح و رنگ است که دقیقاً متناسب با نیاز بانوان و نحوه پوشش آن‌ها طراحی شده است. این تنوع محصولی برای تمام نمایندگی های فعال شال مد در شهرهای مختلف کشور نیز وجود دارد. شعبه بیرم فارس که در سال 1400 به مجموعه شال مد اضافه شده است، توانایی تأمین تمام مدل های جدید و پرفروش محصولات شال مد را دارد.

برای خرید روسری و شال از محصولات شال مد، در صورتی که در شهر بیرم فارس یا شهرهای اطراف هستید و تمایل دارید به صورت حضوری خرید کنید، شعبه بیرم فارس به آدرس خیابان توحید، میدان شورا آماده عرضه جدیدترین محصولات این برند است. تمام شرایط عرضه این فروشگاه دقیقاً متناسب با شرایط خرید محصول از نمایندگی اصلی در تهران می باشد. تنوع بالایی از طرح، رنگ و نمونه های شال و روسری های شال مد را می توانید در این شعبه مشاهده کنید.

روش های مختلف خرید شال و روسری در بیرم فارس

برای خرید شال و روسری در بیرم فارس علاوه بر حضور در شعبه می توانید از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام آن نیز اقدام کنید. با توجه به حضور بالای افراد در دنیای مجازی و تمایل بسیاری از مشتریان به خرید اینترنتی، برند شال مد در کنار راه اندازی نمایندگی های خود در شهرهای مختلف اقدام به راه اندازی پیج های اینستاگرامی این مراکز نیز کرده است. با استفاده از پیج اینستاگرامی می‌توان بدون هیچگونه محدودیت زمانی نسبت به موجودی محصولات، تخفیفات و فروش‌های ویژه آن‌ها اطلاعات لازم را کسب کرد. در واقع خرید اینترنتی یکی از بهترین راه‌ها برای کسانی است که مشغله بالایی داشته و یا نمی توانند به صورت حضوری خرید کنند.

انواع شال و روسری که توسط نمایندگی بیرم فارس عرضه می شوند در ابتدا و انتهای فصل ها نیز با تخفیفات بالا و یا به صورت فروش های ویژه عرضه می شوند. بهترین راه برای اطلاع از این شرایط و استفاده از شال تخفیف دار و یا روسری تخفیف دار در این نمایندگی، دنبال کردن پیج اینستاگرام آن است. شرایط ارسال محصول در خریدهای اینترنتی را نیز می توانید از طریق نمایندگی بیرم فارس مطلع شوید.

شال و روسری های پرفروش در نمایندگی بیرم فارس

خرید شال و روسری از برند شال مد با توجه به تنوع بالا، دست بانوان را برای انتخاب یک محصول مناسب با استایل یا موقعیت آب و هوایی باز گذاشته است. ولی بعضی شرایط مثل شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی باعث می شود تا یک سری محصولات بیشتر از سایر نمونه‌ها مخاطب داشته باشند. استان فارس دارای آب و هوای گرم و خشک است و بیشتر فصل ها در این استان آب و هوا گرم و خشک است. در چنین شرایطی به صورت ناخودآگاه افراد  پوشش خود را با توجه به شرایط آب و هوایی انتخاب می کنند.

از دسته بندی های پرفروش خرید شال و روسری در بیرم فارس می توان به نمونه های نازک مثل نخی و حریر اشاره کرد. شال و روسری هایی که الیاف آن‌ها نخی است معمولاً بهترین شرایط استفاده را برای آب و هواهای گرم دارند. در جنس های شال نخی و روسری نخی، هوا به راحتی نفوذ می کند و این امر باعث خنک نگه داشتن سر و بدن می شود. یکی دیگر از مزیت های استفاده از شال های نخی، شستشو راحت و مداوم آن در صورت عرق کردن در آب و هوای گرم است. الیاف دیگری مثل ابریشم و ساتن که استایل مجلسی تری دارند نیز در این مناطق استفاده می شود ولی نمی توان به صورت روزانه آن را به کار برد. نمونه های شال مجلسی ابریشمی دارای قیمت بالایی هستند و بیشتر در مجالس و موقعیت های مهم از سمت بانوان به کار می روند. نمونه های شال پاییزی و شال زمستانی که بافت و پشمی هستند نیز کمترین کاربرد و فروش را در این شعبه با توجه به شرایط آب و هوایی دارند.

رنج قیمت خرید شال و روسری در بیرم فارس

با توجه به فصل و موقعیت سال، انواع شال و روسری که توسط نمایندگی بیرم فارس عرضه می‌شوند با رنج قیمتی‌های متنوع به فروش می‌رسند. یکی از مزیت های خرید محصولات شال مد این است که همیشه تخفیفات فصلی و دوره ای روی محصولات اعمال شده است. اگر هر کدام از محصولات این برند را با نمونه های مشابه بازار مقایسه کنید به قیمت مناسب آن‌ها پی خواهید برد. در شعبه بیرم نیز تنوع محصولی بالا با قیمت های ارزان و رقابتی وجود دارد.

برای خرید شال و روسری در بیرم فارس نیازی نیست که حتماً منتظر تخفیفات پایان فصل باشید. چون شرکت شال مد در تمام طول سال روی محصولات مختلف خود شرایط فروش ویژه را قرار داده است. این امر باعث می شود تا بتوان بهترین نمونه های شال و روسری را با اختلاف قیمتی بسیار مناسب خریداری کرد. انواع شال و روسری های نخی، ساتن، حریر، ابریشمی و سایر الیاف طبیعی و مصنوعی دیگر با بهترین شرایط و قیمت های باورنکردنی در این نمایندگی و سایر شعبه های شال مد عرضه می شوند. با دنبال کردن صفحه اینستاگرام نمایندگی بیرم و سایت اصلی شرکت شال مد نیز می توانید در لحظه از موجودی محصولات و قیمت‌ها مطلع باشید.