نمایندگی شال و روسری ابهر

آدرس: ابهر، خیابان ولیعصر، پاساژ کسری، پلاک ۱۲، فروشگاه شال مد

ساعات فعالیت شعبه: ساعت کار صبح ساعت 9 الی 14 بعداز ظهر از ساعت 16 الی 21

شماره‌های تماس:

نماینده ابهر شالمد

نمایندگی ابهر شال مد با مدیریت اقای مهدی رجبی در سال 1400 به مجموعه شال مد اضافه شد. از همین امروز به این شعبه در مرکز پاساژ کسری مراجعه کنید وجدیدترین محصولات شالمد رو با 6 ماه گارانتی خریداری نمایید.

خرید شال و روسری در ابهر

برای خرید شال در ابهر می توان به راحتی از طریق نمایندگی شال مد که آدرس آن در سایت اصلی قرار دارد، بهترین طرح و مدل شال را تهیه کرد. در ادامه به توضیحات بیشتر در مورد اعطای نمایندگی از طرف شال مد و شرایط خرید شال از نمایندگی ابهر می پردازیم.

برای خرید شال و روسری به عنوان یکی از اکسسوارهای مهم بانوان، برندها و شرکت های زیادی در کشور فعالیت دارند. شال مد به عنوان یکی از مراکز فعال توانسته با فعالیت گسترده خود به صورت مستقیم و با اعطای نمایندگی نیاز بسیاری از افراد را رفع کند. یکی از طرح های فعالیتی این برند اعطای نمایندگی های متعدد با شرایط فوق العاده است. در سال های اخیر نیز موفق به افتتاح تعداد زیادی نمایندگی در شهرهای بزرگ و کوچک شده است. شهرستان ابهر واقع در استان زنجان یکی از شهرهایی است که نمایندگی شال مد در آن قرار دارد.

تنوع محصولات در نمایندگی شال مد ابهر

در نمایندگی شال مد ابهر تنوع محصولی بسیار بالایی وجود دارد. با توجه به شرایط فروشگاه و قوانین اعطای نمایندگی، درصد بالایی از طرح و مدل‌های شال از برند شال مد توسط نمایندگی ابهر عرضه می‌شود. خرید شال از این نمایندگی به صورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر است.

خرید شال در ابهر توسط مراکز فروش زیادی به شکل های مختلف انجام می شود. ولی در نمایندگی ها و مراکز معتبر، شرایط خرید محصول با بهترین خدمات عرضه می شود. کیفیت بالای انواع شال و روسری های عرضه شده توسط نمایندگی ابهر یکی از شرایط و مزیت های این مرکز است.

خرید شال برای مناسبت ها و شرایط مختلف یک امر الزامی بین بانوان است. نمایندگی ابهر نیز با در نظر گرفتن تمام این موارد سعی کرده است از عرضه محصولات جدید در مناسبت های مختلف استفاده کند. به روز بودن طرح و مدل های شال که توسط نمایندگی شال در ابهر عرضه می‌شود یکی دیگر از مزیت‌های عرضه این مرکز است.

خریداران برای خرید شال در ابهر می توانند از شرایط خرید حضوری و غیرحضوری این مرکز استفاده کنند. قیمت‌های مناسب (شال تخفیف دار)، تنوع و کیفیت بالای محصولات و همچنین به روز بودن طرح‌های شال و روسری از مزیت‌های خرید از این مرکز می‌باشد. اگر در یک مهمانی رسمی دعوت شده اید به راحتی می توانید با خرید شال مجلسی و یا روسری مجلسی انتخابی هوشمندانه و شیک را تجربه کنبد.

مزیت های خرید شال در ابهر

یکی از طرح های قابل توجه برند شال مد، اعطای نمایندگی آن با بهترین شرایط است. در اعطای نمایندگی شال مد به تمام موارد لازم برای کسب سود بالای نماینده ها توجه شده است. این شرایط در نمایندگی خرید شال در ابهر نیز قابل اجر بوده و باعث راحتی نمایندگی و خریداران محصول می شود. در ادامه به چند مزیت موجود در خرید از نمایندگان مرکز شال مد اشاره خواهیم کرد.

تضمین کیفیت محصولات با کارت گارانتی 6 ماهه در هنگام خرید شال در ابهر

در هنگام خرید شال در ابهر، خریداران می توانند از مرکز نمایندگی کارت گارانتی 6 ماهه را دریافت کنند. با استفاده از این کارت و با توجه به شرایط فروشگاه می توانند در صورت وجود مشکل، محصول را مرجوع و یا تعویض کنند.

خرید محصولات جدید با طرح های متنوع از نمایندگی شال در ابهر

یکی از ویژگی های خرید شال از نمایندگی شال مد در ابهر، تهیه محصولات جدید و به روز بازار است. چون در تمام نمایندگی های این برند سعی شده است تا محصولاتی جدید و به روز عرضه شوند. استفاده از طرح های کلاسیک نیز کاملاً متناسب با تغییرات موجود در دنیای مد است.

قیمت عرضه مناسب در انواع محصولات نمایندگی

برگزاری جشنواره ها و تخفیفات مختلف باعث شده تا در هنگام خرید شال در ابهر، خریداران بتوانند محصولات را با بهترین شرایط قیمتی تهیه کنند. تمام تخفیفات این نمایندگی توسط پیامک و شبکه های اجتماعی به مخاطبان این برند اطلاع رسانی می شود. در چنین شرایطی کاربران می توانند از جشنواره های فوق العاده عرضه محصولی استفاده کنند.

فروش محصولات به صورت حضوری و غیرحضوری

نمایندگی خرید شال در ابهر شرایطی را برای مشتریان خود فراهم کرده تا بتوانند بدون محدودیت اقدام به خرید محصول کنند. در شبکه های اجتماعی نمایندگی فروش، تمام محصولات با توضیحات کامل قرار داده شده و شرایط خرید اینترنتی هم وجود دارد. در این صورت افراد می توانند بدون محدودیت زمان و مکانی محصول مورد نظر خود را تهیه کنند.

مزیت های اعطای نمایندگی شال مد برای نمایندگی شال در ابهر

با توجه به مواردی که در بالا به آن اشاره شد، خرید شال در ابهر برای کاربران مزیت های بسیار بالایی را دارد. ولی اعطای نمایندگی علاوه بر ایجاد شرایط بهتر برای خریداران، مزیت های زیادی برای نماینده ها نیز دارد. این شرایط باعث رونق کسب و کار و رضایت نمایندگان شده است که در ادامه به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.

طراحی و نصب رایگان تابلو مرکز نماینده

یکی از شرایط ویژه برای نمایندگی شال در ابهر، طراحی و نصب تابلوی فروشگاه به صورت رایگان از طرف شال مد است. در این شرایط فقط باید یک مکان و مغازه با شرایط استاندارد برای فروش داشته باشید.

راه اندازی پنل اس ام اسی رایگان برای پشتیبانی از فروش

نمایندگی شال در ابهر با استفاده از پنل اس ام اسی رایگان شرکت اصلی می‌تواند مشتریان خود را به صورت کامل پشتیبانی و حمایت کند. تمام اطلاعات مربوط به خرید محصولات، تخفیفات دوره ای، فصلی و جشنواره های فروشگاه توسط اس ام اس به مشتریان اطلاع رسانی می شود.

تعویض و جا به جایی محصولات کم فروش با نمونه های جدید و پرفروش

خریداران در هنگام خرید شال در ابهر همیشه با جدیدترین و محبوب ترین طرح های این فروشگاه روبرو خواهند شد. چون فروشگاه نماینده این اختیار را دارد تا بدون محدودیت زمانی محصولات کم فروش خود را با نمونه های جدید و پرفروش شرکت جا به جا کند. این شرایط برای نماینده و خریداران مزیت های بسیار خوبی را به همراه دارد.

برای خرید شال در ابهر و کسب اطلاعات لازم در مورد نمایندگی شال مد در این شهر، می توانید از سایت و شبکه های اجتماعی این برند استفاده کنید. آدرس نمایندگی های شال مد در شهرهای مختلف داخل شبکه های اجتماعی و سایت شال مد قرار داده شده است. این امر باعث می شود تا افراد بتوانند به محصولات این برند دسترسی راحتی داشته باشند.