شرایط اعطای نمایندگی

مغازه از شما محصول از ما

یک پیشنهاد شراکت براتون داریم. الان دیگه همه دنبال یک درآمد، سرمایه گذاری یا دریافت نمایندگی هستند که بتونند با هزینه کم سود خیلی خوبیو تجربه کنند و بدون چالش کسب و کارشونو شروع کنند.

شال مد جدیدترین سبک تامین کننده شال و روسری تو ایرانه. ما تو شال مد همیشه بیشتر از 500 مدل شال و روسری با رنگبندی مختلف داریم، و تضمین بهترین قیمت هم داریم و محصولاتمون از 80 هزار تومن شروع میشه، که دقیقا همین محصول 24 هزار تومانی تو فروشگاه های سطح شهر و فروشگاه های اینترنتی بالای 70 هزار تومان به فروش میرسه.

از طرفی تمامی محصولات شال مد با کارت گارانتی 6 ماهه بی قید شرط عرضه میشن و اگر هر محصولی به هر دلیلی به مشکل بر بخوره، به راحتی اون محصولو برای مصرف کننده تعویض میکنیم.

حالا یک طرح خیلی ویژه برای اعطای نمایندگی شال مد در نظر گرفتیم، به این صورت که مغازه و فروشگاه از شما، جنس از شال مد.

یک موضوع مهم بهتون بگم، اینکه تمامی فروشگاه های شال و روسری هم میتونند نماینده شال  مد بشن و از این به بعد تمامی محصولاتشونو از انبار و محصولات شال مد تامین کنند. 

تمامی شال و روسری های انبار مرکزی توسط شال مد در اختیارتون قرار میگیره و میتونید محصولاتو ویترین فروشگاهتون کنید. شما برای خرید شال و روسری ها هیچ مبلغی پرداخت نمیکنید. بعد از فروش اجناس توسط شما، به صورت هفتگی با شال مد تسویه حساب میکنید.

حاشیه سود شما به عنوان نماینده تو این قرارداد 30 درصد هستش و بعد از کسر 30 درصد حساب شال مد رو تسویه میکنید.

تمامی محصولات به همراه عکس های ژورنالی در اختیارتون قرار میگیره که میتونید برای معرفی محصولات به مشتریانتون یا پیج و وب سایت اختصاصی خودتون استفاده کنید.

شرایط تضمین قرارداد نماینده

به دلیل اینکه تمامی محصولات شال مد به صورت امانی در اختیارتون قرار میگیره و هیچ پرداختی قبل از فروش توسط شما نماینده عزیز انجام میشه، شما به عنوان نماینده شال مد باید، با چک، سفته و سند ملکی به ارزش مبلغ اجناسی که به صورت امانت در اختیارتون قرار گرفته، تضمین کنید.

جمع بندی کنیم: اگر مغازه شالو روسری یا هر مغازه دیگه ای دارید، ای میخواهید یک مغازه به عنوان کسب و کارتون راه اندازی کنید، مغازه از شما، محصول از ما

شرایط معنوی شال مد

مغازتون حتما باید دکور سازمانی شال مد داشته باشه و از طرح دکور ما استفاده کنید که عکس نمونه دکورو براتون تو همین صفحه قرار دادیم. دوربین مداربسته، تلویزیون، ups برای برق اضطراری، گاوصندوق، تلفن و سانترال، لبتاب، نرم افزار حسابداری و اینترنت از الزامات فروشگاه نماینده شال مد و البته هر مغازه و فروشگاه قابل قبولی تو کل کشور و دنیاست.

مغازتون حتما باید یک تابلو2 متری از شال مد داشته باشه که عکس و طرح تابلو هم براتون گذاشتیم.

شما به عنوان نماینده باید بررسی و تضمین کنید که توانایی فروش ماهیانه 20 درصد موجودی محصولاتو دارید. برای مثال اگر 30 میلیون تومان جنس در اختیارتون گزاشتیم، باید بررسی و تضمین کنید که توانایی فروش 6 میلیون تومان فروشو داشته باشید. (البته تو این موضوع میتونید از مشاوره های کسب و کار ما هم به رایگان استفاده کنید.)

شما تو فروشگاهتون فقط باید محصولات شال مدو داشته باشید و به هیچ عنوان از محصولات دیگه عرضه نکنید. شال مد به راحتی با تنوع خیلی بالا از شال و روسری ها که تو پیج و وب سایتمونم میتونید مشاهده کنید، تامین محصولاتتونو تضمین میکنه.